ÖVRIGT / Diverse / Skrin 7832696
nr 783 2696
Skrin
1800-tal, längd: 58, djup: 50, höjd: 27
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 17:49:43
15/10 16:48:01
100 kr
15/10 17:27:35